Угода користувача

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.


Використання сайту
Сайт borah.com.ua (далі «BORAH») дозволяє вам переглядати й завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами усієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у початкових матеріалах і будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим способом для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонене.


Відмова від відповідальності
BORAH в будь-який час без сповіщення може вносити зміни у матеріали й послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадувані в них продукти й ціни. У випадку набування давності материалів та послуг на цьому Сайті BORAH не зобов'язується оновлювати їх. BORAH за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, і не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від припинення ділової активності),
що виникають внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Використання персональних даних
Відправляючи заявку, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних. Надана вами інформація буде використана тільки для виконання замовлення і не буде передана третім особам.

Оплата і доставка
Доставка здійснюється компанією «Нова пошта». Доставка безкоштовна.
Ви можете оплатити замовлення при отриманні у відділенні Нової пошти або онлайн за допомогою платіжної карти. У випадку оплати при отриманні, перед відправкою необхідна передплата 300 грн на карту Приват. Якщо товар був відправлений, а ви не прийшли за ним або відмовились від отримання, передплата компенсує затрати на доставку туди-назад і не повертаєтся.

Гарантія
На всі товари розповсюджуєтся гарантія 6 місяців. Ми не несемо відповідальності за можливе пошкодження товару під час доставки.

Повернення
Повернення можливе протягом 14 календарних днів після покупки.